O nas

Firma Ambiled.eu Sp. z o.o. oferuje nowoczesne, wysoce energooszczędnego źródła światła. Nasze lampy oparte są na polskiej myśli technicznej. Opatentowane rozwiązania, gwarantują Państwu użytkowanie oświetlenia o najniższej możliwej energochłonności, przy zachowaniu najwyższej skuteczności świetlnej. Nasze lampy nazwaliśmy AmbiLED, ponieważ są to rozwiązania technologicznie dużo ambitniejsze niż produkty dotychczas dostępne na rynku, w szczególności z dalekiego wschodu.

Lampy AmbiLED są tańsze w zakupie, bardzo tanie w eksploatacji i charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną.

Równie ważnym celem jest dla nas dbałość o jakość naszych produktów. Dlatego KAŻDA wyprodukowana przez nas lampa przechodzi serię długich testów zanim trafi w ręce działu sprzedaży. Chcemy, aby każdy nasz Klient od razu dostrzegał różnicę w jakości wykonania oraz użytkowania.

Współpraca z nami nie ogranicza się do samej sprzedaży lamp. Pomagamy również w znalezieniu optymalnej formy sfinansowania inwestycji w nowoczesne i oszczędne oświetlenie. Możemy także rozwiązać problem demontażu starego oświetlenia i montażu nowoczesnego.

Dążymy do ideału, a ideałem dla nas jest praca lamp, które zarabiają na siebie. 

Przykładowe realizacje
Szybki kontakt